Gmina Kościelec

PROGRAM PRIORYTETOWY „CZYSTE POWIETRZE”

Ocena 0/5

Wójt Gminy Kościelec przypomina, że nasza gmina w maju 2021 r. zawarła porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, którego celem jest sprawniejsza obsługa osób zainteresowanych programem na terenie naszej gminy. W myśl porozumienia Gmina Kościelec od czerwca 2021 r. realizuje na rzecz  mieszkańców następujące zadania:

  1. Doradztwo i  konsultowanie wniosków o dofinansowanie na wymianę mało efektywnych źródeł ciepła z mieszkańcami Gminy Kościelec  oraz pomoc w ich wypełnieniu. Doradztwo udzielane w godzinach 8.30-12.30.
  2. Przyjmowanie wniosków bezpośrednio od swoich mieszkańców, co oznacza brak konieczności przesyłania wniosków do WFOŚiGW w Poznaniu.
  3. Pomoc w rozliczaniu przedsięwzięcia i wypełniania wniosków o płatność.

Osoba fizyczna, która zamierza złożyć wniosek o przyznanie podwyższonego poziomu dofinansowania do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej do dnia złożenia wniosku powinna uzyskać od Wójta Gminy Kościelec zaświadczenie o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka jej gospodarstwa domowego.

Wydanie zaświadczenia następuje na żądanie osoby fizycznej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej :

https://www.wfosgw.poznan.pl/

https://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/

http://koscielec.nowoczesnagmina.pl/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności