Gmina Kościelec

Kultura ze smakiem - Konkurs

Ocena 0/5

Miło nam poinformować, iż po rocznej przerwie w dniu 28 sierpnia br. wracamy z organizacją konkursu dla organizacji pozarządowych – kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń i fundacji oraz liderów działających na obszarze Turkowskiej Unii Rozwoju  – T.U.R.

W tym roku tematem konkursu będą nalewki, a w jury zasiądą przedstawiciele lokalnej władzy z naszego regionu.

Tegoroczną edycję uświetni także konferencja dedykowana organizacjom pozarządowym nt. możliwości uzyskania wsparcia finansowego i merytorycznego ze środków zewnętrznych, podczas której zostaną także zaprezentowane – usługi Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych, Fundacji ze Smakiem oraz działalność dwóch prężnie działających na naszym terenie organizacji.

W załączeniu przesyłamy regulamin konkursu, plakat, program konferencji oraz kartę zgłoszenia udziału w konferencji. 

Mamy nadzieję, że powyższa forma integracji, wymiany wiedzy i doświadczenia, spotka się z Państwa uznaniem i na stałe zagości w naszym kalendarzu imprez.

Zapraszamy do współpracy!

Konkurs Kultura ze Smakiem

Pliki do pobrania:

Konkurs Kultura z smakiem
Format: pdf, 2.38 MB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności