Gmina Kościelec

Małe zainteresowanie eKurendą w Gminie Kościelec

Ocena 3/5

Pod koniec 2020 roku Wójt Gminy Kościelec zdecydował o wprowadzeniu elektronicznego powiadamiania mieszkańców Gminy Kościelec poprzez aplikację mobilną eKurenda. Pracownicy Urzędu Gminy poczynili starania, aby rozpropagować tę formę komunikacji z mieszkańcami gminy. Niestety obserwujemy małe zainteresowanie instalowaniem darmowej aplikacji przez mieszkańców gminy. W związku z tym zwracamy się z prośbą o instalowanie na swoich urządzeniach mobilnych aplikacji eKurenda dostępnej całkowicie bezpłatnie na stronie Urzędu Gminy, w Sklepie Play lub na App Store pod hasłem Kurenda. Po zainstalowaniu aplikacji będziecie mieli Państwo szybki i łatwy dostęp do aktualnych kurend i informacji przekazywanych przez Urząd Gminy Kościelec. Niewątpliwą zaletą aplikacji jest przypominanie dzień wcześniej o wystawianiu odpadów do wywozu, w aplikacji dostępny jest harmonogram wywozu odpadów komunalnych. Będziecie Państwo powiadamiani o posiedzeniach sesji Rady Gminy jak i o bieżących informacjach dotyczących funkcjonowania Gminy Kościelec.

 Małe zainteresowanie eKurendą w Gminie Kościelec
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności