Gmina Kościelec

XX Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej

Ocena 0/5

Uprzejmie informujemy, że w dniach  10 i 11 lutego 2024  roku odbędzie się  Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kościelec.

Turniej rozegrany zostanie na hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelcu na zasadach zawartych w regulaminie rozgrywek.

Zgłoszeń drużyn chętnych do startu w poszczególnych kategoriach wraz z listą zgłoszonych zawodników można dokonywać w siedzibie Urzędu Gminy, podczas godzin pracy w biurze u Pana Arkadiusza Baryła pokój nr 21 oraz telefonicznie pod numerem 63 27 16 222 w.133  w terminie do 19 stycznia 2024 roku (piątek) do godz. 15.00.

Drużyny zgłoszone po wyznaczonym terminie nie będą uwzględniane do udziału w turnieju.

Maksymalna ilość zgłoszonych zawodników przez dany zespół może wynieść 9 osób. Zgłoszeń zawodników należy dokonać na specjalnie sporządzonej liście zgłoszeniowej.

Losowanie, rozstawienie drużyn oraz omówienie spraw regulaminowych turnieju odbędzie się 23 stycznia 2024 (wtorek) o godz. 12.00 w budynku GOPS w Kościelcu.

Liczymy na duże zainteresowanie oraz powszechny udział.

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności