XVIII Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej
Uprzejmie informujemy, że w dniach 29 – 30 stycznia 2022 roku odbędzie się Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kościelec.
Turniej rozegrany zostanie na hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelcu na zasadach zawartych w regulaminie rozgrywek.
Zgłoszeń drużyn chętnych do startu w poszczególnych kategoriach wraz z listą zgłoszonych zawodników można dokonywać w siedzibie Urzędu Gminy, podczas godzin pracy w biurze u Pani Magdaleny Krupa oraz Pana Arkadiusza Baryła pokój nr 21 oraz telefonicznie pod numerem 63 27 16 222 wew. 33 w terminie do 14 stycznia 2022 roku (piątek) do godz. 15.30.
Drużyny zgłoszone po wyznaczonym terminie nie będą uwzględniane do udziału w turnieju.
Maksymalna ilość zgłoszonych zawodników przez dany zespół może wynieść 9 osób. Zgłoszeń zawodników należy dokonać na specjalnie sporządzonej liście zgłoszeniowej.
Losowanie, rozstawienie drużyn oraz omówienie spraw regulaminowych turnieju odbędzie się w piątek 24 stycznia 2022 (poniedziałek) o godz. 12.00 w budynku po byłym Banku Spółdzielczym.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!